Photography

My photography - Koně

6. dubna 2012 v 16:16 | Katie Lee
Ahoj!

Omlouvám se vám, že poslední dobou nepřidávám moc článků, ale moc se mi nechce nic psát. Proto zase přidávám další fotky.


My photografy - Cat

25. března 2012 v 7:00 | Katie Lee
Zdaréc!

Včera jsem byla celý den u koní, proto jsem nestihla napsat žádný článek. Zato jsem tam hodně fotila. Byl tam úžasný kocourek. Jmenoval se Garfield :D!

My photography - Labutě

20. března 2012 v 6:00 | Katie Lee
Ahojte!

Fotky jsem fotila když jsme šli nakupovat do obchodního centra a zrovna tam pod mostem byly labutě. Musela jsem si je vyfotit. :) Jinak mám z tama novou mikinu a silonky. Ještě asi půjdeme nakupovat do Zlína, takže článek o nákupu přidám potom.

My photography - Chmíří

9. března 2012 v 6:00 | Katie Lee
Ahoja!

Přidávám sem další fotky. A omlouvám se za nedodělaný design. Dodělám ho možná dneska večer.
Včera jsem ho nestihla a odpoledne jedu ke koním.


My photography - Zbytky šípku

4. března 2012 v 6:00 | Katie Lee
Čauky!
Zatím připravuju fotky na ostatní články, tak sem dneska přidám jen tyto fotky šípků. Včera jsem byla u koní a po cestou jsem vytáhla foťák a něco vyfotila. Jen jsem zapoměla, že jsem měla jen půlku baterky, tak se mi po chvilce vybil :D


My photography - Zimní krajina a slunce

7. února 2012 v 11:50 | Katie Lee
Zdarec!

Nejdřív se vám chci pochlubit s mím novým foťákem. Ještě donedávna jsem totiž musela fotit s naším "rodiným" foťákem. Je sice kvalitnější než ten co mám teď, ale aspoň není zaflákaný taťkovýma fotkama, kterých je fakt hodně. Proto jsem vysypala svoji kasičku a koupila si svůj vlastní foťák. Původně jsem chtěla levnější, ale bylo tam někvalitní video, tak mi rodiče trošku přispěly na lepší. Přidávám se m jeho fotku. Není sice moje, ale jen tak, aby jste viděli :)
 
 

Reklama