Projekt do dějepisů

16. března 2012 v 6:00 | Katie Lee
Asi před půl rokem jsme dostali od naší dějepisářky zadání do školní soutěže. Byla to jen školní soutěž pro Primy a Sekundy navíc ještě za jedničku, tak jsme se s kámoškou rozhodli, že se zůčastníme. Měli jsme vytvořit nějaký výrobek na téma starověký egypt. My jsme se s Kačkou jednoznačně rozhodli pro typickou egyptskou dívku a pokoj s malbami. Rozdělily jsme se, že já udělám panenku a ona pokoj. Po půl roce, kdy naše rozdělané projekty lěželi pohozené v pokoji, jsem je den před přednesením dodělali :D. Né, že by jsme v té době neměli čas, ale prostě se nám nechtělo. Já jsem jí šila šaty v 11 hodin večer a taky to pak bylo na výsledku poznat.

A proč to tady vůbec píšu? Abych se s vámi podělia o něco z mého života a protože mě nenapadlo co bych sem měla dát ! :D

Moje každodenní líčení

7. března 2012 v 6:00 | Katie Lee
Zdaréc!

V tomto článku vám chci popsat a ukázat moje každodennní líčení. Maluju se každý den do školy a na odpoledne. Do školy si ale většinou dávám jen tužku na obočí, řasenku a někdy korektor. Černé linky si aplikuju někdy na odpoledne a občas si dám i obyčejný lesk na rty.


Před nalíčením


 
 

Reklama