Fashion

Looklet 0.1

4. dubna 2012 v 17:21 | Katie Lee
Čauky!

Nestihla jsem připravit žádný článek, protože teď nemůžu moc často chodit na počítač a dneska jsem byla ve výtvarce. Přidávám sem aspoň moje první výtvory z lookletu.


1.

Nejhorší outfity celebrit !

28. února 2012 v 17:27 | Katie Lee
Ahojte!

Asi všichni závidíme celebritám jejich drahé, krásné oblečení a jejich vkus kombinovat. Ale i celebrity se můžou někdy seknout. V tomto článku najdete několik opravdu nevyvedené outfity celebrit!Hayley Williams


Stupeň hrůzy: 10/10

My outfit #3

19. února 2012 v 13:44 | Katie Lee
Čaute !

Konečně jsem zpátky! Netrvalo to ani tak dlouho, jak jsem si myslela. Jsou prázdniny, tak snad budu stíhat psát články. Budu se snažit, protože jsem poslední dobou blog hodně zanedbávala. Neměla jsem čas a upřímě ani moc náladu.
Ještě před pozastavením blogu jsem Vám psala, že na blogu bude nový design. Nakonec si na něj ještě nějakou chvíly počkáte. Asi bych ho tu i nastavila, ale můj problém není design udělat, ale pak ho nějak nastavit :D Teď se budu zaměřovat hlavně na články.


Dneska Vám ukážu další z mích outfitů. Nosím ho ráda, protože je hodně pohodlný, ale při tom se mi i líbí. Navíc je s mojím oblíbeným sovičkovým přívěskem :)


Na některých fotkách vipadám docela divně. Nebyla jsem zrovna fotogenická, tak mě omluvte.

Polyvore #2 Crazy outfits

11. února 2012 v 6:00 | Katie Lee
Hi!

Jak se máte? já jsem měla zrovna takovou tvořivou náladu, tak jsem seskládala několik crazy outfitů na polyvore. Udělala bych jich ještě víc, ale mamka mě už vyháněla od počítače :DOutfit #1


Na tomto outfitu jsem se řídila trikem. Dodala jsem k němu dodala conversky ve stejné barvě jako kabátek. Aby byl outfit barevnější, tak jsem ho doladila zářícíma náramkama a malými roztomilými peckami. K outfitu by také vipadala pěkně kombinace tří barevných laků. Klidně i v neonových barvách.

Top or Flop #2

30. ledna 2012 v 15:00 | Katie Lee
Tak...
Je tady další článek Top or Flop. Moc mě nenapadalo co bych mohla rychle napsat i když mám napsaných asi 30 nápadů... Nakonec jsem se rozhodla pro tohle, protože mě baví hodnotit outfity celebrit.


Ashley Greene


Co si to na sebe Ashley Greene(24) oblékla? Vypadá
jako kdyby se chystala s uvázaným prostěradlem na
Halloween za ducha. Už jí k tomu chybí jenom
make up. Její účes sice není zase tak strašný,
ale na mém názoru to už nic nezmění!

...

My outfit #2

29. ledna 2012 v 12:00 | Katie Lee
Jak se máte?
Včera jsem měla zakázaný počítač, tak jsem fotila spoustu fotek pro můj blog a mezi nimi byly i moje outfity.
Tady přidávám první. Je takový spíše na jaro a na léto, ale mám ho ráda, tak ho sem dávám už teď. Líbí se mi na něm černo šedá kombinace se světlejší sukní. Nejdůležitějším prvkem outfitu je leopardí šátek, protože bez něho by byl moc obyčejný.

Polyvore mix #1

23. ledna 2012 v 7:00 | Katie Lee

Ehm...
jak jsem si všimla hodně z vás jsou přihláseny na Polyvore, tak jste mě zlákaly a já se přihlásila taky. A opravdu mě to baví! Ze začátku je to nic moc, ale snad se zlepším :)Outfit #1


...

My outfits #1

21. ledna 2012 v 7:00 | Katie Lee
Ahojté !

Přidávám sem první člábek do pravidelné rubriky My outfits. Asi jednou nebo dvakrát týdně sem budu přidávat fotky mých oblíbených outfitů.

Tenhle patří mezi moje nejoblíbenější, protože se mi líbí, je pohodlný a cítím se v něm prostě fájn. Navíc když se nudím v hodinách, tak si hraju s tím přívěskem.

Jsem s ním v soutěži o nejlepší outfit. Potěšilo by mě, kdyby jste pro něj hlasovali tady.

Ááá tady je!

Top or Flop #1

18. ledna 2012 v 7:00 | Katie Lee
Zdarééc!

No, rozhodla jsem se, že zkusím kritizovat :D. Proto zavedu pravidelné články Top or Flop a budu hodnotit outfity celebrit. No nevím jak mi to půjde, ale uvidíme. A neberte to zas, tak vážně je to můj názor a všechno vychvalovat nemůžu.Vanessa Hudgens


Toto je od Vanessy Hudgens (23) trefa do černého.
Vanessa, která je zastáncem většinou
romantickéhoo stylu, tento outfit neuvěřitelně sekne.
Prostě v hnědých kožených miničatičkách a černých
kotníčkových botách na podpadku vipadá Vans velice
"dravě" a sexy.

Více...

Sovičkomania

14. ledna 2012 v 14:39 | Katie Lee

Už jsi taky posedlá těmi všemy přívěsky, prstýnky, naušnicemi, polštářky, oblečením a dalšíma jináma věcma se sovičkami? Super. Jestli ne, tak by ses mohla někde rychle porozhlédnout. Sovičky jsou teď totiž oblíbeným módním doplňkem, který je slušivý a roztomilý, hodí se skoro ke všem hadříkům a přitom může být i pro různé generace.

Přívěsky
Nejrozšířenější a nejoblíbenější jsou šperky s touto sovičkou a konkrétně přívěsky. Hodně lidí se po nich schání a ještě jsem na ně neslyšela jediný záporný názor jen samou chválu.
 
 

Reklama