Blog

Vyhodnocení 3. kola Fotografické soutěže

10. dubna 2012 v 17:42 | Katie Lee
Poslední dobou nemám vůbec čas a upřímě se mi ani nechce nic psát. Přemýšlím, ža bych na nějakou dobu blog pozastavila. Ale i kdyby byl nakonec blog pozastavený, tak soutěž bude pokračovat dál. Plánuji ještě asi čtyři kola. Pak bude vyhodnocení.

Téma: Zvířata

Všichni jsou roztomilý ♥

Vyhodnocení 2. kola Fotografické soutěže

2. dubna 2012 v 8:34 | Katie Lee
Omlouvám se vám, že tak pozdě, ale je tady 2. vyhodnocení Fotografické soutěže. Myslela jsem, že vyhodnocení udělám 1 nebo 2 dny po uzávěrce, ale nestihla jsem to. Potom u nás spala kámoška, takže jsem se na počítač nedostala a teď mám zaracha. Další články budu přidávat asi až od úterý.

A teď k tomu vyhodnocení! Z tohoto kola mám radost. Myslím, že se vám fotky moc povedly. Líbí se mi i víc než z minulého kola.

Vyhodnocení Fotogfrafické soutěže #1

21. března 2012 v 14:16 | Katie Lee
A je tady první vyhodnocení Fotografické soutěže! Přihlásilo se vás 11, ale fotku vás poslalo jenom 8. Dva soutěžící mi napsali, že ze soutěže odstupují. Ty co mi fotografii neposlaly se ještě pořád můžou zůčasnit v příštím kole.
Všechny fotky v tomto kole jsou moc pěkné. Jen některé míň a některé víc. Je to ale jenom můj názor, tak doufám, že se neurazíte. Je to jen soutěž! ;)

Téma fotografií je Úsměv.

Nový design #2

9. března 2012 v 20:49 | Katie Lee
Ahojte!

Konečně jsem dodělala ten nový design. Ty popisky jsem dělala už docela na rychlo, tak jsou takové divné, ale asi je časem vyměním. Zítra udělám nový oddělovač a podpis a možná i další rubriku na, kterou jsem zapoměla.

Doba trvání: 3 hodiny (bez nastavování:D)
Od: 9.3.2012
Spokojenost: 89%


Líbí se vám tento design nebo mám udělat jiný? Mě se upřímě víc líbil ten minulý, ale s tímto jsem taky docela spokojená.

Váš názor?

Přihláška do Fotografické soutěže

5. března 2012 v 17:51 | Katie Lee

A je tady moje první soutěž! Rozhodovala jsem se mezi fotografickou a grafickou soutěží a nakonec jsem se rozhodla pro tuto.

O soutěži

Do soutěže se může přihlásit každý, kdo má blog. Zadání vám budu posílat na email spolu i s termínem odevzdání. ZMĚNA! Hodnotit budu jenom já na stupnici od 1 do 10. Nikdo nebude vypadávat. Ve finále se sečtou všechny body a budou určeny místa. Soutěž bude odstratována pokuď vás bude víc jako 10.


Pravidla

- Fotografie musí být vámi vyfocené
- Fotografie musíte poslat do konce termínu jinak budete vyloučeni
- Fotografije můžete upravovat podle libosti


Ceny

1. místo: Reklama na 1 měsíc, klikací ikona, oddělovač, diplom
2. místo: Reklama na 2 týdny, klikací ikona, diplom
3. místo: Reklama na 1 týden, diplom

Ostatní dostanou diplom za účast.


Pro přihlášení napiš do komentářů:

- Přezdívku
- Blog
- Čím fotíš?
- Tvůj email
(budu ti tam posílat zadání a ty mi tam budeš posílat fotky)


Budu ráda když se přihlásíte !

Konec přihlašování!


Vaše volba ! ;)

2. března 2012 v 16:49 | Katie Lee
Zdravím! ;)

Já vím! Slibovala jsem vám, že už na blog budu přidávat články každý den a že se budu více snažit. Poslední dobou prostě zase nestíhám ! :( A abych se přiznala, tak se mi teď ani moc nechtějí psát články. Je to jenom období a brzo mě určitě přejde, ale je to taky tím, že nevím co by Vás zaujalo.

Plánovala jsem, že sem budu přidávat více kosmetiky, líčení, DIY i fotonávody, ale tyhle články většiou zaberou více času, takže na ně nemám moc času. Jakmile budu mít trochu více volného času, tak se na to vrhnu.


Ale stejně by mě zajímalo, jaké články by jste tady chtěli a co od nich očekáváte. Chcete tady více módy, kosetiky, líčení, jak o sebe pečovat, fotoonávodů, vlastě psaných testů, různých událostech z mého života, celebrity, grafiku, soutěže, moje kreslení nebo tvoření z fima, fotografie, různé dívčí tipy, videa, psaní na téma? Taky mě napadlo že bych mohla zavést novou rubriku "Hvězdné líčení", kde by byl fotonávod na líčení podle nějaké celebrity. Je toho hodně a mě by zajímalo co z toho by Vás zaujalo a bavilo číst?

Pozastavení

14. února 2012 v 16:48 | Katie Lee
Ahojte!

Je mi to líto, ale musím blog asi na týden pozastavit. Vůbec nestíhám sem nic přidávat. Navíc dodělávám šaty na absoloventskou práci a na vernisáž. No a dávají mi docela práci.
Možná by tu i nějaké články chvilku byly, ale snažila jsem se udělat design. Už ho skoro mám a zkoušela jsem ho, ale nešel mi nastavit. Až budu mít čas a blog se zase rozjede, tak by jsem ho měla nějak udělat. Taky prosím mé Spřátelené blogy, aby si mě nemazali. Ale zajít na Váš blog ještě možná stihnu ;) Prozatím teda...

...blog pozastavuji !

Otázky do videoodpovědí

24. ledna 2012 v 7:00 | Katie Lee
Zdravím vás !

Já vím. Blog nemám zase tak dlouho, ale přesto si myslím, že bych už mohla začít s videoodpověďmi. Navíc než se nashromáždí více otázek, tak to nějakou tu dobu bude trvat. Proto se mě v tomto článku v komentářích můžete ptát co vás napadne. Pište, ale slušné otázky. Na otázky, které se budou opakovat odpovídat nebudu, protože by to bylo pořád o tom stejném.
Taky doufám, že přijdu na to jak mám videa upravit, protože mi ve FormatFactory nejdou předělat na správný formát.

Otázky pište do komentářů !Něco na úvod

14. ledna 2012 v 10:00 | Katie Lee
Ahojte !
Konečně jsem otevřela tento blog. Původně měl být otevřenasi před týdnem, ale vůbec jsem nestíhala, jak s desingem, který mi dal docela práci a musela jsem ho několikrát dělat znovu (jsem antitalent), tak s učením, úkoly a dalšími povinostmi. Teď už by měl být v plném provozu a budu se snažit přidávat články každý den. V tomto článku bych chtěla úvodně napsat něco o tomto blogu a jak by to tady mělo chodit.
 
 

Reklama