Beauty

My nails #1

24. března 2012 v 7:00 | Katie Lee
Čauky!

U jedné blogerky jsem viděla soutěž o nejpěknější nehty, tak jsem s přihásila. Nakonec mě autorka do soutěže nepřidla. Ani nevím proč. Mail i fotku jsem poslala do správného termínu. Je to u Roxy na blogu.

Nakonec fotku přidávám aspoň sem. :D Viděla jsem pěkný obrázek nehtů na weheartit, tak jsem je vyzkoušela. Jsou skoro stejný, jen jsem trochu pozměnila ty palce s korunkou.

Zázračné laky!

19. března 2012 v 7:00 | Katie Lee
Nemáš čas na lakování nehtů nebo jsi v tom antitalent, ale přesto je chceš mít originální? V tomto článku vás seznámím s laky na nehty s různými efekty. Je to jednoduché. Lak si většinou jen natřeš na nehet a on si sám vytvoří svůj kouzelný efekt.

Praskající lak


Praskající lak je v dnešní době velice oblíbený. A dá i se oproti jiným lakům s efektem dobře sehnat. Postupup je velice jednoduchý. Nehty si nalakuješ svým oblíbeným lakem, nejlépe kontrastujícím s praskajícím lakem. Až zaschne nehty přetřeš praskajícím lakem, který se okamžitě začne rozdělovat. Seženeš ho ve více značkách a v každé drogérii. Většinou stojí něco kolem 60 korun.

Nail INspiration

13. března 2012 v 15:52 | Katie Lee
Ahooj!

Rozesílala jsem zadání do Fotografické soutěže, tak mi nezbylo moc času na článek. Asi před měsícem jsem si stahovala několik obrázků s nail desingem, tak je sem dneska přidám. Fotky jsou z Weheartit.Recenze: Kajalové oční tužky S-he

9. února 2012 v 6:00 | Katie Lee
Ahoj!
Omlouvám se Vám, že jsem teď poslední dobou nepřidávala moc článků. Měla jsem na několik dnů zaracha na počítač a pak jsme ho měli zavirovaný, tak byl na opravě. Naštěstí už je v pořádku a já se budu snažit přidávat články každý den :)


Na dnešek jsem pro Vás nachystala recenzi na oční kajalové tužky od značky S-he. Koupíte je v drogériích DM za cenu 69,-. Jsou sice stejné, ale na každou mám trošku jiný názor :D

Nehty aneb pečuj o ně !

17. ledna 2012 v 12:00 | Katie Lee
Tvoje nehtíky jsou také tvojí vizitkou, tak by jsi se o ně měla určitě aspoň někdy starat. Nemyslím tím, že by jsi je musela nutně lakovat, to ne, ale věnovat jim pravidelnou péči, aby vypadali vždy pěkně. Protože se špinavými a okousanými nehty na nikoho nezapůsobíš.

 
 

Reklama