Něco na úvod

14. ledna 2012 v 10:00 | Katie Lee |  Blog
Ahojte !
Konečně jsem otevřela tento blog. Původně měl být otevřenasi před týdnem, ale vůbec jsem nestíhala, jak s desingem, který mi dal docela práci a musela jsem ho několikrát dělat znovu (jsem antitalent), tak s učením, úkoly a dalšími povinostmi. Teď už by měl být v plném provozu a budu se snažit přidávat články každý den. V tomto článku bych chtěla úvodně napsat něco o tomto blogu a jak by to tady mělo chodit.Jak si můžete přečíst na mém layoutu, tak tento blog je hlavně pro holky. Nejčastěji sem budu asi přidávat články o módě, s návodami na šperky a doplňky, s kosmetikou, tipy, rady.... prostě články tohoto typu. Taky se chystám přidávat pravidelné články jako módní policii (moji kritiku), moje outfity a později hitparádu (možná i ve videu) a videoodpovědi, pokud budou nějaké otázky. Budu se snažit vymýšlet i zajímavější věci jako testy, jiné články, videa a spoustu dalších. Všechny články píšu sama a od nikoho nekopíruju ani grafiku. Doufám teda, že vy nic kopírovat taky nebudete.

A ted' pár vět k mému desingu. Tento dess mi dal docela hodně práce, protože na něm pořád něco nesedělo, tak jsem s tím trávila hodně času. Já vím, někteří z vás si řeknete, že je to jednoduchý a že by jste to zvládly rychle, ale já na grafiku moc nejsem. Navíc jsem několikrát měnila celé logo a texty :D Byla bych tedy rády, abyste nic z něho nekopírovali, ani oddělovače, popisky atd... myslím, že každý ví co bych udělala. Něž jsem začala dělat tento desing, tak jsem vytvořila ještě jeden. Myslela jsem si, že ho dám na tento blog, ale přijde mi takový divný. Hlavně to šedé pozadí, které mi připadá moc obyčejné.


Takže jsem vytvořila ten co tu teď je a doufám, že s ním prozatím budete spokojeni.

Na blogu nemám zavedené Affs nebo Spřátelené blogy, ale mám Oblíbené odkazy. Je to podobné, jen je to jinak napsané a nikde není zápis, protože na minulém blogu se ke mně pořád někdo zapisoval a když jsem si ho přidala, tak na můj blog vůbec nechodil. Navíc jem jich měla něco kolem 25 a nestíhala jsem je všechny obíhat.


No a to jsem já :D

Tak snad se tento blog některým z vás bude líbit a zajdete sem ještě někdy.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bikiette Morrison. Bikiette Morrison. | Web | 15. ledna 2012 v 15:09 | Reagovat

Ať se ti daří ;).
Jinak, ta fotka v menu je luxus ♥. →
PS: Ráda bych zůstala pořád ' Affs ' '))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama